ВСЕ ДЛЯ ВАШЕГО БИЗНЕСА

Попробуй бесплатно

ЭФФЕКТИВНАЯ ОБРАБОТКА ДОКУМЕНТОВ

Visus dokumentus - popierinius čekius, elektronines sąskaitas ar skanuotas sutartis - pateikite Jums patogiu būdu.

Sužinok daugiau

ПРЯМЫЕ ИНТЕГРАЦИИ С КЛЮЧЕВЫМИ СИСТЕМАМИ

Эффективный, своевременный и точный учет - приоритетная задача.

Sužinok daugiau

БЫСТРЫЙ СБОР ДЕНЕГ

Robo sistemoje esame įdiegę technologinius sprendimus, kurie padės efektyviai valdyti kapitalą ir surinkti pinigus už suteiktas paslaugas ar parduotas prekes kuo greičiau.

Sužinok daugiau

AНАЛИТИЧЕСКИЙ ИНСТРУМЕНТ

Paprasto naudoti analitikos įrankio pagalba susikursite vidines taisykles, pagal kurias pajamas ir išlaidas skirstysite konkrečiam projektui ar darbuotojui.

Sužinok daugiau

ГОСТУПНОСТЬ 24/7

RoboLabs robotas-buhalteris neserga, neatostogauja ir yra pasiekiamas 24/7 iš bet kurio mobiliojo įrenginio. Visą su Jūsų įmonės apskaita susijusią informaciją lengvai pasieksite prisijungę prie savo Robo paskyros.

Sužinok daugiau

ОФОРТЛЕНИЕ СЧЕТOВ

Sąskaitų tvirtinimas, arba verslo žargonu - "vizavimas" - itin svarbus funkcionalumas didesnėms įmonėms, leidžiantis kontroliuoti išlaidas.

Sužinok daugiau

ЯСНАЯ КОММУНИКАЦИЯ

Mėgstate struktūrą ir organizuotumą? Mes taip pat – dėl to komunikuojame taip, kad būtų aišku, ar jūsų klausimas gautas, atsakymai nepasimestų ir, esant reikalui, nesunkiai juos rastumėte praėjus daugiau laiko.

Sužinok daugiau

ОТЧЕТЫ В РЕАЛЬНОМ ВРЕМЕНИ

Nelaukite mėnesio uždarymo - stebėkite nuolatos atsinaujinančius savo įmonės veiklos rodiklius intuityviose ir suprantamose ataskaitose.

Sužinok daugiau

ЭЛЕКТРОННАЯ ДОКУМЕНТАЦИЯ ПЕРСОНАЛА

Visų personalo dokumentų – atostogų prašymų, direktoriaus įsakymų ir panašiai – spausdinti nebereikės!

Sužinok daugiau

БЫСТРАЯ ВЫДАЧА ТОРГОВЫХ ДОКУМЕНТОВ

Negaiškite laiko vesdami klientų ar tiekėjų duomenis ranka išrašydami pardavimo dokumentus - ROBO šiuos duomenis ištrauks tiesiai iš rekvizitų sistemų.

Sužinok daugiau

ВЫСОКАЯ БЕЗОПАСНОСТЬ

Į jautrių duomenų saugumą žiūrime labai atsakingai. Visa informacija, esanti RoboLabs sistemoje, yra saugoma aukščiausius standartus atitinkančiuose AWS serveriuose Vokietijoje, o kopijų nei kompiuteryje, nei fiziškai savo biuruose – neturime.

Sužinok daugiau

ГРАФИК РАБОТЫ

Planuokite darbo laiką tiesiai Robo sistemoje - nepriklausomai nuo to, ar dirbate pagal suminę darbo laiko apskaitą ar ne.

Sužinok daugiau

СОВРЕМЕННАЯ БУХГАЛТЕРИЯ

Попробуй бесплатно