KARJERA SU ROBOLABS

Mes, RoboLabs komanda, tikime, kad įmonių buhalteriją galima vesti efektyviau ir geriau!

Metame iššūkį nusistovėjusiai tvarkai: pasitelkus moderniausias technologijas ir dirbtinį intelektą mes iš esmės keičiame apskaitos procesus. Norint pakeisti žaidimo taisykles mums reikia Tavo talento. Jei esi pasiruošęs kartu kurti ateitį – pabendraukime!

Atviros Pozicijos
RoboLabs team having fun playing drums
Part of the RoboLabs team in a conference
Neon sign with 'Change' written in cursive
A moment from the RoboLabs summer party 2020

Ką siūlome?

generic icon

Pasitikėjimą ir pagalbą

Mes pasitikime savo darbuotojais, dėl to vadovai ne vadovauja, o padeda pasiekti geresnių rezultatų. Mūsų darbuotojai dirba lanksčiu darbo grafiku. Mums svarbiausia – atliktas darbas, o ne imituojamas darbo procesas.

generic icon

Puikią aplinką

Tikime, kad puiki aplinka - puikus rezultatas. Dirbame dažais kvepiančiame naujame ofise pačiame Vilniaus miesto centre. Mūsų darbuotojai naudojasi naujausiomis technologijomis. Tausojame aplinką ir darbe nenaudojame popieriaus. Visi dokumentai RoboLabs – elektroniniai.

generic icon

Augimą skatinančią kultūrą

Mūsų veikla pagrįsta nuolatinės pažangos principu. Mes siekiame būti savo srities profesionalais ir skatiname mūsų darbuotojų augimą. Sistemingai investuojame į savo darbuotojų ugdymo programas. Darbui įgyvendinti suteikiame kokybiškas priemones.

generic icon

Galimybę užsidirbti daugiau

Savo uždarbiu dalinamės su darbuotojais ir leidžiame jiems patiems nusistatyti savo darbo krūvį ir uždarbį. Tikime, kad leidus žmonėms daryti tai, ką jie daro geriausia, galime kartu pasiekti puikų rezultatą.

generic icon

Jokių korporacinių nesamonių

Nors mūsų augimas spartus kaip raketos skrydis į mėnulį, dedame visas pastangas, kad išlaikytumėme komandiškumą ir netaptumėme dideliu biurokratiniu aparatu.

Atviros pozicijos

Neradai tinkamo pasiūlymo? Rašyk mums į cv@robolabs.lt ir papasakok savo istoriją.