VISKAS TAVO VERSLUI

Išbandyk nemokamai

Efektyvus dokumentų apdorojimas

Visus pirminius dokumentus - nuo čekių iki sutarčių - pateikite taip, kaip patogu Jums. ROBO platformoje lengvai pateiksite visų formatų dokumentus, nesvarbu, ar tai būtų Jūsų mobiliuoju įrenginiu daryta nuotrauka ar tiekėjo atsiųstas elektroninis dokumentas.


Nuo šiol dokumentų kaupti nebereikės - juos pateikite iš karto ir matykite ataskaitose. ROBO platformoje rasite visų pateiktų dokumentų sąrašą su apdorojimo statusu ir nuorodomis į apdorotus dokumentus. Daugiau jokių pamestų dokumentų.

  •  

Aiški komunikacija

Bendraukite su buhalteriu ROBO platformoje, palikite komentarus, užduokite klausimus konkrečiame dokumente. Sekite prašymų ir įsakymų pateikimo, atmetimo ir priėmimo procesus. Būkite operatyviai informuotas savo buhalterio apie bet kokias iškilusias problemas. Jei reikia pagalbos ar konsultacijos, pagalbos skiltyje lengvai surasite Jums asmeniškai priskirto buhalterio kontaktus.

  •  

Ataskaitos realiu laiku

Nelaukite mėnesio uždarymo, stebėkite nuolatos atsinaujinančius savo įmonės veiklos rodiklius intuityviose ir suprantamose ataskaitose. Detalesnei analizei naudokite integruotus duomenų grupavimo ir modeliavimo (pivot) įrankius ar duomenų eksportą.

  •  

Patogus skolų valdymas

Lengvai ir patogiai sekite savo ir tiekėjų skolų apmokėjimo statusą. Aiškiai matykite, kuomet įmonė apmokėjo avansines išlaidas darbuotojams.

  •  

Elektroniniai dokumentai

Personalo prašymų ar įsakymų daugiau spausdinti nebereikės. ROBO platformoje rasite paruoštus personalo administravimo šablonus, kuriuos pildyti ir pasirašyti galėsite elektroniniu būdu, o susiję darbuotojai bus apie tai informuoti.

  •  

Greitas sąskaitų faktūrų išrašymas

Negaiškite laiko vesdami klientų ar tiekėjų duomenis ranka - ROBO šiuos duomenis ištrauks tiesiai iš rekvizitų sistemų. Sąskaitas klientams išrašykite ir išsiųskite tiesiai iš mobiliojo įrenginio.

  •  

BUHALTERIJA ŠIUOLAIKIŠKAI